Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Boerderij
Huizen
Posttheater
Arnhem
De Klif
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De Mol
Lier
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Hofnar
Valkenswaard
BREStheater
Brielle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
De Muze
Noordwijk
Theater De Omval
Diemen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hoftheater
Raalte
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
De Maagd
Bergen op Zoom
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Ledeltheater
Oostburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Allemanswaard
Amerongen
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. De Pas
Heesch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Storm
Winterswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Tuin
Leusden
Den Bolder
Waspik
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Spant!
Bussum
Zuiderpershuis
Antwerpen
Klein Theater
Dinxperlo
De Theaterboerderij
Ekehaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Den Herd
Bladel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Veste
Delft
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Enck
Oirschot
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Mythe
Goes
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 13 maart 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 14 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 15 maart 2020
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam