Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
donderdag 03 mei 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
vrijdag 04 mei 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
zaterdag 05 mei 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 06 mei 2018
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 07 mei 2018
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 08 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 mei 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 10 mei 2018
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 11 mei 2018
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Theater Ludens, Voorburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Troosten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord