Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De kern
Wilrijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Zaantheater
Zaandam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
donderdag 03 mei 2018
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
vrijdag 04 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
zaterdag 05 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
zondag 06 mei 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 07 mei 2018
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
woensdag 09 mei 2018
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
donderdag 10 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marlon Kicken - BaKo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 11 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rayen Panday - Fenomeen
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Domijnen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Roma, Antwerpen