Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Vorstin
Hilversum
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Eendracht
Gemert
De Kattendans
Bergeijk
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flint
Amersfoort
Gryphus
Vierlingsbeek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kulturhus
Denekamp
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
van Beresteyn
Veendam
00:00
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Boodschap
Rijen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Reggehof
Goor
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paleis 12
Brussel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 28 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 29 maart 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 30 maart 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn