Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Chassé Theater
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 24 maart 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 25 maart 2016
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 26 maart 2016
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
woensdag 30 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 31 maart 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden