Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BREStheater
Brielle
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koningshof
Maassluis
Kaleidoscoop
Mortsel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kik
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kunstgreep
Oostzaan
Hoftheater
Raalte
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Markant Uden
Uden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
Diligentia
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Simplon
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Singer
Rijkevorsel
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
vrijdag 08 december 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 09 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 10 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 december 2017
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 13 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 14 december 2017
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond