Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Mythe
Goes
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Velinx
Tongeren
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Gashouder
Dedemsvaart
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
C.C. Lokeren
Lokeren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Singer Theater
Laren
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
De Weverij
Zierikzee
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 09 februari 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 10 februari 2018
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zondag 11 februari 2018
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 14 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 15 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend