Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:15
Koningshof
Maassluis
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Velinx
Tongeren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
CineCity
Vlissingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Muze
Noordwijk
De Weverij
Zierikzee
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 09 februari 2018
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 10 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
zondag 11 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 14 februari 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
donderdag 15 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
Richard Groenendijk - Om alles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam