Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dok6
Panningen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Willem
Enschede
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. 't Gasthoes
Horst
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Podium heino
Heino
woensdag 14 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 15 november 2018
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 november 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino