Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Molen
Beuningen
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Ziggo Dome
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Casino Beringen
Beringen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Flora Theater Boskoop
Boskoop
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 16 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 17 januari 2016
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
maandag 18 januari 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 19 januari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 20 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
donderdag 21 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk