Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Maaspoort
Venlo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kik
Elst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Rex
Mol
20:30
De Klif
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Drommedaris
Enkhuizen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 16 maart 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 17 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
woensdag 20 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda