Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luctor et Emergo
Rilland
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Klif
Nijmegen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 16 maart 2019
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 maart 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 20 maart 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam