Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
Hoftheater
Raalte
20:30
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Myllesweerd
Mill
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
TOP
Bemmel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De KultuurKlup
Elst
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Jan van Besouw
Goirle
Podium Reimerswaal
Rilland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Martiniplaza
Groningen
Dok6
Panningen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Kielzog
Hoogezand
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kom
Nieuwegein
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Lievekamp
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 08 januari 2016
20:30
André Manuel
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Barrage
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Comedy Kitchen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Hoftheater, Raalte
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Kattendans, Bergeijk
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Myllesweerd, Mill
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Theater De Storm, Winterswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Flint, Amersfoort
zaterdag 09 januari 2016
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Barrage
Theater Sneek, Sneek
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schuur, Zevenbergen
Comedy Kitchen
TOP, Bemmel
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Reimerswaal, Rilland
Lebbis - De Paardenpoetser
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Reijn en Goed
Theater Idea, Soest
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 10 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 11 januari 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 13 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 14 januari 2016
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven