Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Zwaan
Uitgeest
C.C Warenar
Wassenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
woensdag 07 februari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Spot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 08 februari 2018
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 09 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
zaterdag 10 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen