Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
Den heuvel
Alphen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Veste
Delft
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Podium heino
Heino
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Kulturhus Holten
Holten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Het Raam
Hillegom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
donderdag 16 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Cardo, Groesbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 17 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
zaterdag 18 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda