Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Cammeleur
Dongen
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:30
Theater De Kolk
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TOP
Bemmel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Spant!
Bussum
Gouverneurstheater
Heusden
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
donderdag 16 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
Marjolijn van Kooten - Paniek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 17 maart 2017
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Zinin, Nijverdal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Schoft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Cammeleur, Dongen
Matroesjka - Brainwash
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Spot
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Harmonie, Leeuwarden
William Boeva - Reset
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 18 maart 2017
André Manuel - De Onzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater Het Raam, Hillegom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marc-Marie Huijbregts
Wilminktheater, Enschede
20:30
Marjolein van Kooten & Bram Bakker- Geen Paniek
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marjolijn van Kooten - Paniek
TOP, Bemmel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Spant!, Bussum
Matroesjka - Brainwash
Gouverneurstheater, Heusden
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek