Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Thiemeloods
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Stroud
Putten
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zinin
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Den heuvel
Alphen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
zaterdag 11 november 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
woensdag 15 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
donderdag 16 november 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 17 november 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel