Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Posttheater
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
Musis
Arnhem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
De Spil
Roeselare
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 19 februari 2016
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 20 februari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 21 februari 2016
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
maandag 22 februari 2016
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 februari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 24 februari 2016
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
donderdag 25 februari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven