Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium heino
Heino
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
woensdag 15 februari 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 16 februari 2017
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Cardo, Groesbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 17 februari 2017
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 18 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn