Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
Kukeleku
Horst
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
zaterdag 24 maart 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
zondag 25 maart 2018
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
maandag 26 maart 2018
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 maart 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 28 maart 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 29 maart 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
vrijdag 30 maart 2018
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch