Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Weijer
Boxmeer
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
De Weverij
Zierikzee
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Klif
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
De Dialoog
Ermelo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
woensdag 20 april 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 21 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 april 2016
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend