Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Palethe
Overpelt
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
van Beresteyn
Veendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Dok6
Panningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
13:00
Schouwburg Almere
Almere
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
woensdag 25 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 26 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
vrijdag 27 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
zaterdag 28 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
zondag 29 mei 2016
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
dinsdag 31 mei 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 02 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam