Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Simplon
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zaterdag 14 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen
Chassé Theater, Breda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
zondag 15 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
maandag 16 april 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 april 2018
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 18 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 19 april 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
20:15
Henk van Huisstede
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Veluvine, Nunspeet
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen / Jacob Spoelstra
Simplon, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cultura, Ede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch