Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
La Madeleine
Brussel
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Venray
Venray
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
dinsdag 28 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 29 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 30 mei 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
vrijdag 31 mei 2019
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 01 juni 2019
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
zondag 02 juni 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 03 juni 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
dinsdag 04 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen