Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Stenge
Heinkenszand
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Ledeltheater
Oostburg
CCXL Theater
Vlissingen
CCXL Theater
Vlissingen
Scheldetheater
Terneuzen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Mythe
Goes
De Stenge
Heinkenszand
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Weverij
Zierikzee
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Mythe
Goes
Ledeltheater
Oostburg
Studio A58
Middelburg
Studio A58
Middelburg
Studio A58
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
CineCity
Vlissingen
De Weverij
Zierikzee
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Weverij
Zierikzee
Theater De Verwachting
Ritthem
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
CineCity
Vlissingen
20:00
De Stenge
Heinkenszand
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
CCXL Theater
Vlissingen
Theater De Verwachting
Ritthem
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
zaterdag 08 april 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
woensdag 12 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 13 april 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 14 april 2017
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 15 april 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
donderdag 20 april 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
dinsdag 25 april 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
woensdag 03 mei 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
donderdag 04 mei 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
woensdag 17 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 18 mei 2017
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 19 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 20 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 21 september 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 22 september 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 23 september 2017
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Mythe, Goes
donderdag 28 september 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 19 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 21 oktober 2017
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
woensdag 25 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
donderdag 26 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 27 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
zondag 29 oktober 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
woensdag 01 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 02 november 2017
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 03 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 04 november 2017
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
woensdag 15 november 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
donderdag 16 november 2017
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 19 november 2017
Piepschuim
De Weverij, Zierikzee
woensdag 22 november 2017
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Ledeltheater, Oostburg
vrijdag 24 november 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 25 november 2017
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
vrijdag 01 december 2017
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
zaterdag 02 december 2017
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
donderdag 07 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Studio A58, Middelburg
vrijdag 08 december 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 20 december 2017
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
woensdag 10 januari 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 13 januari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 18 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 19 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 26 januari 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
vrijdag 02 februari 2018
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 09 februari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 10 februari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
donderdag 15 februari 2018
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 20 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 21 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 23 februari 2018
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 24 februari 2018
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
dinsdag 27 februari 2018
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
donderdag 01 maart 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 02 maart 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 03 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
woensdag 07 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 08 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 10 maart 2018
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 14 maart 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 15 maart 2018
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
zaterdag 17 maart 2018
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
vrijdag 30 maart 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 05 april 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 12 april 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 14 april 2018
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
donderdag 19 april 2018
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 21 april 2018
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
woensdag 25 april 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 01 juni 2018
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
donderdag 27 september 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 29 september 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 12 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 13 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 19 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 25 oktober 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
dinsdag 30 oktober 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 02 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zaterdag 03 november 2018
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 08 november 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 09 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 10 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
donderdag 15 november 2018
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 16 november 2018
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 17 november 2018
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes