Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Hoftheater
Raalte
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater Bouwkunde
Deventer
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hedon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Reggehof
Goor
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hoftheater
Raalte
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kulturhus Holten
Holten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Punt
Vroomshoop
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
Theater Hof 88
Almelo
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Kulturhus
Borne
Wilminktheater
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
Kulturhus Holten
Holten
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Spiegel
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
zondag 16 februari 2020
20:00
Man, Man, Man De Podcast
Hedon, Zwolle
woensdag 19 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 20 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 21 februari 2020
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Gashouder, Dedemsvaart
dinsdag 25 februari 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 26 februari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Het Parochiehuis, Delden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 27 februari 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 28 februari 2020
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 februari 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
woensdag 04 maart 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 05 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
vrijdag 06 maart 2020
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 07 maart 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
woensdag 11 maart 2020
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
donderdag 12 maart 2020
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 13 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
zaterdag 14 maart 2020
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
maandag 16 maart 2020
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 17 maart 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
woensdag 18 maart 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 19 maart 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Nina De La Parra - Gods wegen
Papenstraattheater, Zwolle
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 20 maart 2020
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 21 maart 2020
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
maandag 23 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
dinsdag 24 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 25 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Deventer Schouwburg, Deventer
donderdag 26 maart 2020
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 27 maart 2020
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 28 maart 2020
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
dinsdag 31 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
woensdag 01 april 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Spiegel, Zwolle
Grof geschud - Lijmen
Theater Concordia, Enschede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 02 april 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 03 april 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 04 april 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen