Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
C.C. De Gulden Zonne
Hooglede
20:00
C.C. Ghybe
Poperinge
20:00
O.C. Aalbeke
Aalbeke
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Malpertuis Theater
Tielt
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
O.C. Ysara
Nieuwpoort
20:00
O.C. Vondel
Meulebeke
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
C.C. De Beuk
Kortemark
20:00
O.C. Aalbeke
Aalbeke
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
M.C. Track
Kortrijk
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Open Deur
Beselare
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Cultuurfabriek Damme
Damme
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
Kursaal Oostende
Oostende
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Trukendoos
Harelbeke
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Centrum Staf Versluys
Bredene
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. d'Lefte
Deerlijk
De Spil
Roeselare
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Steiger
Menen
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Spil
Roeselare
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Cultuurhuis de Leest
Izegem
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. De Steiger
Menen
zaterdag 14 januari 2012
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Blankenberge, Blankenberge
vrijdag 20 januari 2012
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
C.C. De Gulden Zonne, Hooglede
vrijdag 27 januari 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Ghybe, Poperinge
zaterdag 28 januari 2012
20:00
The Lunatics - De wraak van de grote geile bever
O.C. Aalbeke, Aalbeke
vrijdag 10 februari 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Blankenberge, Blankenberge
zaterdag 11 februari 2012
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
Malpertuis Theater, Tielt
donderdag 16 februari 2012
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
De Spil, Roeselare
vrijdag 17 februari 2012
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. De Bunder, Moorslede
zaterdag 18 februari 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Het spoor, Harelbeke
zaterdag 25 februari 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
De Spil, Roeselare
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
vrijdag 02 maart 2012
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
zaterdag 03 maart 2012
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
De Spil, Roeselare
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
O.C. Ysara, Nieuwpoort
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
O.C. Vondel, Meulebeke
vrijdag 09 maart 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. De Bunder, Moorslede
zaterdag 10 maart 2012
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. De Beuk, Kortemark
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
O.C. Aalbeke, Aalbeke
vrijdag 16 maart 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
vrijdag 23 maart 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Steiger, Menen
zaterdag 24 maart 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
donderdag 29 maart 2012
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
M.C. Track, Kortrijk
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
M.C. Track, Kortrijk
vrijdag 30 maart 2012
20:00
Freek de Jonge
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
De Spil, Roeselare
vrijdag 06 april 2012
20:00
Jeroen Leenders
De Spil, Roeselare
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
Open Deur, Beselare
zaterdag 07 april 2012
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Guldenberg, Wevelgem
woensdag 11 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Schakel, Waregem
donderdag 12 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Schakel, Waregem
vrijdag 13 april 2012
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Schakel, Waregem
dinsdag 17 april 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
woensdag 18 april 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Kommil Foo
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
vrijdag 20 april 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Steiger, Menen
zaterdag 21 april 2012
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
Cultuurfabriek Damme, Damme
zaterdag 28 april 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Centrum Staf Versluys, Bredene
vrijdag 04 mei 2012
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
zaterdag 12 mei 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Brouckere, Torhout
zaterdag 19 mei 2012
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
De Spil, Roeselare
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Kortrijk, Kortrijk
zondag 20 mei 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Kommil Foo
C.C. Kortrijk, Kortrijk
vrijdag 25 mei 2012
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Guldenberg, Wevelgem
zaterdag 26 mei 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
Concertgebouw, Brugge
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
donderdag 31 mei 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
De Spil, Roeselare
vrijdag 01 juni 2012
20:00
Kommil Foo - Breken
De Spil, Roeselare
20:00
Kommil Foo
De Spil, Roeselare
zaterdag 02 juni 2012
20:00
Kommil Foo
De Spil, Roeselare
20:00
Kommil Foo - Breken
De Spil, Roeselare
vrijdag 22 juni 2012
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
woensdag 24 oktober 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
donderdag 25 oktober 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
woensdag 07 november 2012
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
donderdag 15 november 2012
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
woensdag 21 november 2012
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Trukendoos, Harelbeke
zaterdag 24 november 2012
Alex Agnew - Interesting times
Kursaal Oostende, Oostende
donderdag 29 november 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Gildhof, Tielt
vrijdag 30 november 2012
20:00
Eric Koller
C.C. De Schakel, Waregem
vrijdag 11 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
zaterdag 12 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
woensdag 16 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
donderdag 17 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
vrijdag 18 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
donderdag 24 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
zaterdag 26 januari 2013
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
donderdag 31 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
dinsdag 05 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
vrijdag 08 februari 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
woensdag 13 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
vrijdag 15 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
donderdag 21 februari 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
zaterdag 23 februari 2013
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
woensdag 27 februari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
donderdag 28 februari 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
vrijdag 01 maart 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
zaterdag 02 maart 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
donderdag 14 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
vrijdag 15 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Kortrijk, Kortrijk
zaterdag 16 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
dinsdag 19 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
woensdag 20 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
dinsdag 26 maart 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
woensdag 27 maart 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
donderdag 28 maart 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
donderdag 04 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen