Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
CCXL Theater
Vlissingen
Theater De Verwachting
Ritthem
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
De Vroone
Kapelle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
Ledeltheater
Oostburg
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
Theater de Mythe
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
donderdag 05 april 2018
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 12 april 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 14 april 2018
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
donderdag 19 april 2018
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 21 april 2018
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
woensdag 25 april 2018
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
zaterdag 05 mei 2018
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 01 juni 2018
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
donderdag 27 september 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 29 september 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 12 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 13 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 19 oktober 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 25 oktober 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
dinsdag 30 oktober 2018
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 02 november 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 03 november 2018
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
donderdag 08 november 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 09 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 10 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
donderdag 15 november 2018
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 16 november 2018
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
zaterdag 17 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 18 november 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
woensdag 21 november 2018
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 22 november 2018
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
woensdag 28 november 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
donderdag 29 november 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 30 november 2018
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 04 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 05 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 06 december 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 07 december 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
woensdag 12 december 2018
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 14 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zondag 16 december 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
woensdag 19 december 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
zaterdag 12 januari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
donderdag 17 januari 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 18 januari 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 19 januari 2019
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
woensdag 23 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
donderdag 24 januari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 25 januari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
donderdag 31 januari 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 01 februari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
zaterdag 02 februari 2019
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
donderdag 07 februari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 08 februari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
donderdag 14 februari 2019
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
vrijdag 15 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
zaterdag 16 februari 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
woensdag 20 februari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 22 februari 2019
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
zaterdag 23 februari 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 28 februari 2019
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 01 maart 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
dinsdag 05 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 06 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 07 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 08 maart 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 14 maart 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 15 maart 2019
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
zaterdag 16 maart 2019
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
vrijdag 22 maart 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 27 maart 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 04 april 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 05 april 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Yentl en de Boer - Magie
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 09 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 10 april 2019
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
vrijdag 12 april 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
woensdag 17 april 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
woensdag 24 april 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Mythe, Goes
woensdag 01 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 03 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen