Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zaantheater
Zaandam
15:00
De Meenthe
Steenwijk
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Hof 88
Almelo
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Trixxo Theater
Hasselt
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
21:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
zaterdag 20 november 2021
20:00
René van Meurs - Hunkert
Zaantheater, Zaandam
zondag 21 november 2021
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
De Meenthe, Steenwijk
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Junushoff Theater, Wageningen
maandag 22 november 2021
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Floralis, Lisse
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 23 november 2021
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
20:00
Kasper van der Laan
Flint, Amersfoort
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ali B - Koorts
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 24 november 2021
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Theater Hof 88, Almelo
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Flint, Amersfoort
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Flint, Amersfoort
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jandino - Opgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Diligentia, Den Haag
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater De Omval, Diemen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Parktheater, Eindhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Uit het niets
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fulcotheater, IJsselstein
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Restante
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Idea, Soest
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette 21-22
Munttheater, Weert
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 25 november 2021
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen Revue - Snowponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Uit het niets
Posttheater, Arnhem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Mimik, Deventer
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meerpaal, Dronten
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cultura, Ede
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Wilminktheater, Enschede
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Trixxo Theater, Hasselt
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Fulcotheater, IJsselstein
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs Kemperink - Herboren
Schouwburg Lochem, Lochem
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
André Manuel - Sneu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Functie elders
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino - Opgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 26 november 2021
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen