Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Figi Theater
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flint
Amersfoort
donderdag 24 november 2022
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 25 november 2022
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Klooster, Woerden
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Figi Theater, Zeist
zaterdag 26 november 2022
Jan Beuving - Restante
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Flint, Amersfoort
zondag 27 november 2022
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Debby Petter: Niet te geloven!
Beauforthuis, Austerlitz
woensdag 30 november 2022
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
donderdag 01 december 2022
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jan Beuving - Restante
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 02 december 2022
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 03 december 2022
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Werftheater, Utrecht
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jan Beuving - Restante
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
n00b speelt n00b
Figi Theater, Zeist
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Figi Theater, Zeist
dinsdag 06 december 2022
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 08 december 2022
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 09 december 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Figi Theater, Zeist
zaterdag 10 december 2022
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater Vianen, Vianen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Figi Theater, Zeist
maandag 12 december 2022
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 13 december 2022
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 14 december 2022
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Flint, Amersfoort
donderdag 15 december 2022
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 16 december 2022
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 17 december 2022
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater de Speeldoos, Baarn
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Figi Theater, Zeist
Rundfunk - Todesangstschrei
Figi Theater, Zeist
dinsdag 20 december 2022
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 21 december 2022
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 23 december 2022
20:00
Vincent Bijlo & Friends - Eindejaarsconference
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Flint, Amersfoort
donderdag 29 december 2022
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 04 januari 2023
20:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Alex Klaasen Revue - Snowponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 07 januari 2023
Kiki Schippers - Meer
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Flint, Amersfoort
maandag 09 januari 2023
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 11 januari 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Flint, Amersfoort
donderdag 12 januari 2023
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 13 januari 2023
20:00
Aron Elstak - Toetje!
Werftheater, Utrecht
zaterdag 14 januari 2023
20:30
Aron Elstak - Toetje!
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
woensdag 18 januari 2023
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 19 januari 2023
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
n00b speelt n00b
Theater Aan de Slinger, Houten
vrijdag 20 januari 2023
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - SNAK
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Ng
Flint, Amersfoort
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma
C.C. Parnassos, Utrecht
zaterdag 21 januari 2023
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:00
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
zondag 22 januari 2023
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 24 januari 2023
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 25 januari 2023
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 26 januari 2023
20:30
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Idea, Soest
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
n00b speelt n00b
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 27 januari 2023
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort