Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. De Werf
Aalst
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Nuenen
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Taverne
Bergen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Figi Theater
Zeist
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Hasselt
Hasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zaterdag 26 maart 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
zondag 27 maart 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 29 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 30 maart 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Schalm, Veldhoven
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Louter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Daniël Arends
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 31 maart 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 01 april 2016
Paul de Munnik - Nieuw
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Johan Goossens - Daglicht
Figi Theater, Zeist
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Werftheater, Utrecht
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Aarsman - Zelf weten
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Comedy Kitchen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Hasselt, Hasselt
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Intouchables
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht