Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Capitole
Gent
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Lokeren
Lokeren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Theater Idea
Soest
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
woensdag 08 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
donderdag 09 februari 2017
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog
De Nieuwe Kolk, Assen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultura, Ede
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 10 februari 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Flint, Amersfoort
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! De Musical
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Posttheater, Arnhem
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
BREStheater, Brielle
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kommil Foo - Schoft
Goudse Schouwburg, Gouda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Lokeren, Lokeren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Hoftheater, Raalte
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
William Boeva - Reset
G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Musketon, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Ludens, Voorburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Figi Theater, Zeist