Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Mechelen
Mechelen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Energiehuis
Dordrecht
BREStheater
Brielle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
Meervaart
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Klooster
Woerden
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Pand
Gorinchem
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Veluvine
Nunspeet
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Hof in Salland
Raalte
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater De Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Toestanden op Podium
Bemmel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Bussel
Oosterhout
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koningshof
Maassluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Velinx
Tongeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Aan de Slinger
Houten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
Toestanden op Podium
Bemmel
donderdag 11 februari 2016
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 12 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Toestanden op Podium, Bemmel
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van Kooten
Theater de Bussel, Oosterhout
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Velinx, Tongeren
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Ins Blau, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
zondag 14 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel