Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Reimerswaal
Rilland
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
13:30
Schouwburg Rex
Mol
O.C. Vondel
Meulebeke
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
BREStheater
Brielle
Kennemer Theater
Beverwijk
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Dorpstheater Wormer
Wormer
C.C. De Klameare
Workum
Het Klooster
Woerden
Wesopa Weesp
Weesp
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 18 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 19 november 2015
Kasper van Kooten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
Ton Kas - JABROER
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Kamagurka
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
vrijdag 20 november 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
van Beresteyn, Veendam
Kirsten van Teijn - Heilloos
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Agnietenhof, Tiel
20:30
André Manuel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Lindenberg Theater, Nijmegen
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Schouwburg Rex, Mol
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
O.C. Vondel, Meulebeke
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Schoft
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. De Pas, Heesch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
BREStheater, Brielle
Kasper van Kooten
Kennemer Theater, Beverwijk
Deng Boy - Platzak
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Flint, Amersfoort
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 21 november 2015
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorine Wiersma
Dorpstheater Wormer, Wormer
André Manuel
C.C. De Klameare, Workum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - De Partizanen
Wesopa Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Bolder, Waspik
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Ruben van der Meer & Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends - Carte Blanche
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam