Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater Idea
Soest
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Kappen
Haaksbergen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kolk
Assen
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Munttheater
Weert
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
woensdag 21 februari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 22 februari 2018
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 23 februari 2018
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
zaterdag 24 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg