Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Mythe
Goes
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Reehorst
Ede
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis Renesse
Renesse
Fulcotheater
IJsselstein
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Hof in Salland
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Kees
Huissen
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
De KultuurKlup
Elst
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
vrijdag 13 november 2015
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
zaterdag 14 november 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
zondag 15 november 2015
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
woensdag 18 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 19 november 2015
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
Kommil Foo - Schoft
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Junushoff Theater, Wageningen