Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Djoelen
Oud-Turnhout
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C-Mine
Genk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Den Boogaard
Moergestel
De Kattendans
Bergeijk
Cultura
Ede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
15:00
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
O.C. De Vonke
Heule
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. De Bunder
Moorslede
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkgebouw
Rijssen
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
20:15
De Muze
Noordwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
vrijdag 06 november 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
zaterdag 07 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Paardenpoetser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Mark van de Veerdonk - TOF
Den Boogaard, Moergestel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 08 november 2015
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 09 november 2015
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
dinsdag 10 november 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Deventer Schouwburg, Deventer
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Bunder, Moorslede
woensdag 11 november 2015
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Daniël Arends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Huub Stapel - MV²
Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Je Suis Ali
Parkgebouw, Rijssen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Dok6, Panningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Muze, Noordwijk
Cabarestafette
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
CulturA & Zo, Nootdorp
donderdag 12 november 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen