Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
20:00
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater de Kom
Nieuwegein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Perron-3
Rosmalen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Palethe
Overpelt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Venray
Venray
De Speeldoos
Vught
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 10 mei 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 11 mei 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 12 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 mei 2017
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam