Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Thiemeloods
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Thiemeloods
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Het Diekhuus
Middelharnis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zinin
Nijverdal
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
donderdag 09 november 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 november 2017
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 11 november 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 15 november 2017
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel