Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Werftheater
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Thiemeloods
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Thiemeloods
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zinin
Nijverdal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
donderdag 09 november 2017
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 10 november 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
zaterdag 11 november 2017
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
dinsdag 14 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
woensdag 15 november 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden