Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
De Maaspoort
Venlo
Ons Tejater
Lieshout
De Hofnar
Aalten
BREStheater
Brielle
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
De Schakel
Gilze
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Taverne
Bergen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Den heuvel
Alphen
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
vrijdag 23 oktober 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 24 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
zondag 25 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 26 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 27 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 29 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht