Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
P3
Purmerend
15:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Cultura
Ede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Palethe
Overpelt
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
M-Lab
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Hoftheater
Raalte
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Martiniplaza
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 19 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Zaantheater, Zaandam
zondag 20 december 2015
Vincent Bijlo
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
P3, Purmerend
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
maandag 21 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 22 december 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Veste, Delft
woensdag 23 december 2015
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Chassé Theater, Breda
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend (Oudejaars 2015)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 26 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zondag 27 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 28 december 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
dinsdag 29 december 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Palethe, Overpelt
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 30 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
Cameretten Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 31 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
zaterdag 02 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Chassé Theater, Breda
zondag 03 januari 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 04 januari 2016
20:00
Najib Amhali
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 05 januari 2016
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 06 januari 2016
20:00
Jan De Wilde
30CC/Schouwburg, Leuven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Barrage
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - JABROER
Theater De Veste, Delft
donderdag 07 januari 2016
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
M-Lab, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Barrage
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - Het geval apart
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Theaterhotel Almelo, Almelo
Alex Roeka - Voort!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Myllesweerd, Mill
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Flint, Amersfoort
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij - Dekking Hoog
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Comedy Kitchen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Barrage
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Winsinghhof, Roden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
André Manuel
Theater Ins Blau, Leiden
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Zaantheater, Zaandam