Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
CineCity
Vlissingen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
De Weverij
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Het Trefpunt
Warmond
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Kielzog
Hoogezand
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 15 februari 2018
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
vrijdag 16 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 17 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 februari 2018
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
dinsdag 20 februari 2018
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 21 februari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn