Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Reehorst
Ede
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 16 december 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
donderdag 17 december 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
vrijdag 18 december 2015
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
20:00
Daniël Arends
Theater De Muzeval, Emmen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 19 december 2015
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Diligentia, Den Haag
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Omval, Diemen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Mythe, Goes
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Je Suis Ali
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Piepschuim - Op recept (reprise)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Zaantheater, Zaandam
Alex Roeka - Voort!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer