Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
15:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Munttheater
Weert
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
20:30
Hedon
Zwolle
21:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zaterdag 19 februari 2022
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Posttheater, Arnhem
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Arto Theater, Schoonhoven
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marcel Harteveld - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Uit het niets
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:30
René van Meurs - 2636
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Flint, Amersfoort
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 20 februari 2022
15:00
Andries Tunru - In Theorie
Theater De Verbeelding, Purmerend
Man, man, man, de Podcast
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Roel C. Verburg
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Oosterpoort, Groningen
maandag 21 februari 2022
20:00
André Manuel - Sneu
Theater Floralis, Lisse
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lebbis - De Ziel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 22 februari 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino - Opgefokt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - 2636
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
woensdag 23 februari 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Beuving - Restante
Orpheus, Apeldoorn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater De Omval, Diemen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
René van Meurs - 2636
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Posthuis Theater, Heerenveen
donderdag 24 februari 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
André Manuel - Sneu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Arie Koomen / Bas Birker / Gerrie Smits / Ronald Smink
Neushoorn, Leeuwarden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Munttheater, Weert
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Finale Comedy Talent Award 2022
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Restante
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Flint, Amersfoort
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Max van den Burg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cultura, Ede
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
vrijdag 25 februari 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Carrousel, Ommen
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Hengelo, Hengelo