Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Vlieland
Vlieland
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Almere
Almere
De Maaspoort
Venlo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schuur
Haarlem
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
BREStheater
Brielle
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Theater Cardo
Groesbeek
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Vestzaktheater
Son
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Herberg de Pol
Diepenheim
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 11 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
dinsdag 13 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
donderdag 15 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 oktober 2015
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch