Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Thiemeloods
Nijmegen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Thiemeloods
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Diekhuus
Middelharnis
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Stroud
Putten
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeMess
Naarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 08 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 09 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
vrijdag 10 november 2017
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
zaterdag 11 november 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Sanne Vogel
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
20:15
Zonder verdoving
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Spot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Kolk, Assen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Weg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjaak Bral
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C.C. Stroud, Putten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 12 november 2017
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 november 2017
Kathy Griffin
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
DeMess, Naarden
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam