Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Bibelot
Dordrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Dok6
Panningen
De Warande
Turnhout
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Zaal Nova,
Nazareth
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater Carrousel
Ommen
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
TOP
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
zaterdag 06 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Spant!, Bussum
Marco Lopes - Moedt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Bon theater, Medemblik
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BaronTheater, Opende
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 07 januari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 08 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 11 januari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 12 januari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
zaterdag 13 januari 2018
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen