Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Kubox
Kuurne
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Spant!
Bussum
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
BREStheater
Brielle
20:15
De Oosterpoort
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Druten
Druten
20:15
van Beresteyn
Veendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Steiger
Menen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
Theater Idea
Soest
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Kantine Walhalla
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Dialoog
Ermelo
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Veluvine
Nunspeet
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Diligentia
Den Haag
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
woensdag 31 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 01 februari 2018
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 februari 2018
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
zaterdag 03 februari 2018
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Munttheater, Weert
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo