Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Hoftheater
Raalte
Kubox
Kuurne
Lindenberg Theater
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Steiger
Menen
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Idea
Soest
20:15
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De steiger Boom
Boom
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
woensdag 31 januari 2018
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
donderdag 01 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 februari 2018
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 03 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - De Bovengrens
Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam